Něco málo o XIII. country bálu

29. listopadu 2006 v 10:16 | Čárlí
Už se stalo tradicí, že na úvod každého CB sehraje naše hereckokaskadérská skupina Countrošbáloš nějakou scénku. Tentokrát to byla divadelní věta o Dětství a dospívání Limonádového Joea - aneb pan Brdečka by se divil. Scénář, který byl tvořen nad 12% Ječmínkem skupinou scénáristů Frantou Ličkou, Tondou Bartošíkem, Lenkou Královou, Jarčou Mézlovou a Janou Bartošíkovou byl tvořen a poskládán z tolik oblíbených televizních reklam. Kdo neviděl - neuvěří.
Pak už se na parket vydalo tančit na 300 lidiček za tónů dolanské country skupiny Heřmánek. Ta hrála staré country bálové pecky, některé své písničky a své vystoupení okořenila i několika irskými skladbičkami.
Jako první vystupují se ukázala vyškovská taneční skupina Simarela, která se nám představila již na červnové Country jízdě. Tanečníci nám během večera ukázali celkem tři tanečky a zvláště ten poslední, Škaredé holky, byl okouzlující. Ne už tak moc pro mně, kdy na mou maličkost byla spáchána zrada a z hrůzou v očích jsem sledoval jak si jednotlivé "tanečnice" přebírají mou osobu a vrchol děsu nastal, když se mi krásná fousatá dívčina snažila dát polibek.
Všechno ale dopadlo dobře a tak i já jsem si mohl vychutnávat další vystoupení westernové skupiny Black and Brown z Karviné. Předvedli exhibici s bičem, něktří dobrovolníci si mohli na vlastní kůži vyzkoušet jaké to je, když jim kolem nosu (a nejen kolem něho - viz. Rendy) švihá špička biče. Až dech se zatajil při rychlosti a bravurnosti s jakou dokázal mistr koltů se svými hračkami žonglovat. Poprvé jsme také mohli v podání Black and Brownu sledovat žonglování s noži a ušní bubínky nám protřely rány z koltů a pušek při půlnoční rvačce v baru.
Samozřejmě nechybělo ani přetahování lanem, které již tradičně vyhráli Drobci, ale tentokrát byly odměněny všechny tři družstva na stupních vítězů sladkou odměnou.
Tombola byla s úspěchem prodána a stejně tak tradiční litr ohnivé vody němčické spolu s volnou vstupenkou na příští rok. Dokonce jsme letos ochutnali i dort, který vyhráli naši kamarádi a pravidelní návštěvníci country bálu.
Myslím si, že XIII. countrybál byl opět úspěšný a že se všichni dobře bavili. Bylo to oceněno i paní starostkou Němčic nad Hanou, která se ho také zúčastnila a je ráda, že se koná právě v Němčicích.
Všechny fotečky si můžete prohlédnout ve fotogalerii a pokud máte zájem o videozáznam, můžete si o něho napsat zde. Pokusím se sem vložit i nějaké kraťunké video.
Na závěr bych chtěl za DDM ORION a T.O. Náhoda poděkovat všem lidem, kteří se na přípravách a organizaci bálu podíleli. Nebudu je vypisovat jmenovitě, protože jich je tolik, že mám strach abych na někoho nezapomněl. Tak ještě jednou dík a na XIV. Countrybále Ahooooj.
Čárlí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.