XIV. COUNTRY BÁL

3. září 2007 v 11:16 | Čárlí
Ahoj kamarádi a přátelé Country & Western!
Letošní, v pořadí již čtrnáctý country bál v Němčicích nad Hanou, se bude konat v trošičku jiném termínu než je zvykem a to 1.PROSINCE 2007.
Na podium se postaví šebetovská country skupina PRAK (Boskovicko), která hraje tradiční české country .

O ukázku country tanců, skotských tanců a možná i nějaký ten kankánek se postará zlínská taneční stálice DREAMS COUNTRY .
Image
Samozřejmě jako každý rok se můžete těšit na úvodní scénku naší hereckokaskadérské skupiny KÁNTROŠBÁLOŠ. A o čem že to letos bude? Nechte se překvapit (my to taky eště nevíme).
Na parketě se nám taky představí opět Michal Konečný, člen týmu westernového městečka v Boskovicích, který nám ukáže jak se točí lasem a co dokáže pravý pistolník se svými miláčky.
Na countrybále samozřejmě nesmí chybět ani bohaté občerstvení, tombola a kdo chce přespat není problém. Doneste si spacáčky a ve zdejších klubovnách je místa dost.
Nezapomeňte, že pokud si objednáte místa (a.bartosik@seznam.cz nebo 604877500) musíte přijít do 20.00hod., neboť pak za místa nikdo neručí. Ale to nakonec všichni dobře znáte a nakonec kdo by chtěl přijít o úvodní scénku, že? :-))
Tak se budeme těšit na setkání a nezapomeňte hlasovat na konci článku!
Tonda Čárlí Bartošík, sheriff country bálu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luboš Luboš | E-mail | 5. října 2007 v 5:34 | Reagovat

Nastal trochu problém, aspoň pro mne a možná i mnoha dalším. Termín vašeho countrybálu se kryje s DŘEVOHOSTICKÝM countrybálem a teď babo raď. Oba rád navštěvuji, oba mají skvělou atmosféru a ...

Nejlepší by bylo, kdyby jste se mohli domluvit a posunout termín, rád bych byl na obou.

Mějte se Luboš

2 Čárlí Čárlí | 6. října 2007 v 14:29 | Reagovat

Ahojky všem. Změnili jsme na žádost vícerých příznivců termín letošního bálu  na 1. prosince 2007 (původně 24. listopadu). Příští rok se všechno vrátí do zajetých kolejí a bál se bude konat v polovině listopadu. Díéky za pochopení a těšíme se na vás.

3 Hamr Hamr | E-mail | Web | 21. října 2008 v 9:11 | Reagovat

Dobrý den,

jelikož se již přiblížila doba, kdy je třeba akce pořádané pod širým nebem přesunout do hospod, salónků a sálů, doba bálů a country saloonů, předkládáme Vám tuto naši nabídku. Pokud si ve svém jistě již i tak dost nabitém denním programu uděláte čas, zavítáte na naše www stránky (www.ranceri.com) a něco z našich odkazů Vás osloví, neváhejte a dejte o sobě vědět. Změna je život a "stará dobrá country" pořád žije.

Těší se na Vás Rančeři.

Hamr.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.