XIV. Country bál je historie

4. prosince 2007 v 8:49 | Čárlí |  Historie
Tak už to máme za sebou. Obrovské přípravy, spousta času, hodně kamarádů a pak to udělá "frnk" a bál je pryč. A zase uklízení. Má to vůbec cenu, když to tak rychle uběhne? Ale asi určitě má. O tom svědčí i letošní obrovská návštěvnost a domácnost prostředí. Každý se baví s každým, nikdo nikoho nepomlouvá, všichni se skvěle baví a když ještě ve tři hodiny ráno je plný taneční parket není o čem pochybovat. Prostě němčický country bál je super akce.
Na tom letošním, čtrnáctém, vystoupila country skupina Prak ze Šebetova a nutno dodat, že se svého úkolu zhostila na výbornou a zhruba třistasedmdesát lidiček skvěle bavila. Country tance, skotské tance a tradiční kankán předvedla zlínská skupina Dreams country. Lidi pobavil svými bravurními kousky také Michal Konečný z Lysic, momentálně člen teamu westernového městečka v Boskovicích. Úplný začátek a úplný konec patřil hereckokaskadérské skupině Kántrošbáloš a pokud někteří profesionální tanečnící viděli jejich vystoupení ala břišní tance, musí zákonitě hodit taneční střevíce do kanálu a ještě se hodně učit. :-)).
Fotečky si můžete prohlédnout zde.
Co dodat? Každý kdo byl viděl, slyšel a zažil a ten kdo nebyl může jen tiše závidět. Obrovskou radost máme také z větší návštěvy němčáků. Konečně i tady se začínají lámat ledy a lidi pochopili, že country není jen hudba, ale že je to život, styl, sranda prostě všechno! :-))
Pokud by měl někdo zájem i o videozáznam, tak klidně napište na a.bartosik@seznam.cz a obdržíte ho poštou.
To je zatím všechno, větší hodnocení napíšu později až bude trošku více času.
Ať žije country.
Tonda Čárlí Bartošík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.