Patnáctý COUNTRY BÁL

8. září 2008 v 15:42 | Čárlí
POZOR! POZOR!
Upozorňujeme všechny zájemce, kteří nemají zamluvené místenky, že je teoreticky vyprodáno. Můžete přijet naslepo a je možné, že se nějaké místečko uvolní. Místenky se ale už neobjednávají. Dík za pochopení.

Vážení přátelé dobré zábavy, dámy a pánové, kamarádi,
rok je zase pryč a přichází čas, kdy se němčická sokolovna hemží postavičkami v kloboucích, dlouhých šatech nebo v riflích, kolty proklatě nízko... Je to čas přesně na XV. němčický countrybál.
(hlasujte na konci článku)

Jelikož je patnáctka takové menší kulaté výročí, tak i program tomu odpovídá. 22. listopadu, ve 20.00 hod., se v němčické sokolvně rozezvučí tóny kytar dvou známých kapel. SCHOVANKY a TELEGRAF.
Schovanky u nás vystupovali již dvakrát na Country jízdě a jelikož se velice líbily tak slovo dalo slovo a máme je tu opět. Nebojte se, jsou to opravdu ty pravé nefalšované Schovanky - první dámská country kapela u nás.
Telegraf známe z němčického pódia velice dobře a nyní se po dvouleté pauze vrací zpět, aby si zaslouženě užili tu krásnou atmosféru němčického countrybálu.
Svůj program si samozřejmě připravila i hereckokaskadérská skupina Kántrošbáloš. A na jakou ptákovinu se můžete letos těšit? No nechte se překvapit, ale určitě to zase bude stát za to!

Tancování je samozřejmě nedílnou součástí Country bálu. Jak se to správně dělá nám přijede ukázat skupina Maryland z Trenčína, ketrá u nás není taktéž žádným nováčkem. Vystupovali na osmém a desátém country bále, tenkrát ještě ve Vrchoslavicích. V jejich podání uvidíme klasické country tance, cloging a kankán.

Josef PEDRO Zahradník je mladík, který si minulý rok půjčil kolty od Michala Konečného a ukázal co s nimi umí. Během roku se tento nenápadný jinoch propracoval až na 2.vicemistra Evropy pro rok 2008 v žonglování s kolty. Akáda je ikona a pojem ve světě ohňů. ani on nebude u nás vystupovat poprvé. Na desátém bále byl sáme, letos přijedou dva. No asi nám bude pěkně horko.
Jako každý rok se můžete těšit na krásné ceny v tombole a na slosovatelnou vstupenku. Ti z vás, kteří se nechtějí trmácet ještě ráno domů. mohou klidně přespat zdarma přímo v klubovnách v sokolovně. Je nutný poze vlastní spacák a karimatka.
Občerstvení je zajištěno a určitě přijede i Bočan se svým stánkem.
Jelikož sokolovna není nafukovací a nemůžou být všichni na sále (i když se snažíme dělat nemožné), doporučujeme si co nejdříve rezervovat místenky buď na tel. 604 877 500, nebo meilem a.bartosik@seznam.cz .
Těšíme se na Vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.